image 1 image 1 image 1 image 1 image 1

XXVI Międzynarodowy Turniej o Puchar Ziemi Kraśnickiej w zapasach – styl wolny Kadetek, Kadetów, Juniorów, Juniorek

pod Honorowym Patronatem Pana Witolda Bańki – Ministra Sportu i Turystyki RP.

Startowało 252 zawodników i zawodniczek z 11 krajów, w tym po raz pierwszy reprezentacja Hiszpanii oraz Rumunii. Ponownie na zawodach zobaczyliśmy ekipy Estonii, Litwy, Łotwy, Białorusi, Ukrainy, Rosji,  Słowacji oraz Kanady. W Kraśniku zobaczyliśmy też reprezentacje Polski Kadetek i Kadetów oraz Juniorek i Juniorów.

 

Klasyfikacje drużynową w kategorii kadet wygrała reprezentacja Polski przed Ukrainą i Białorusią.


Kategoria wagowa FW44

1 Cristina Zoltan ROMANIA (Rou)

2 Paulina Kuros POLAND (POL)

3 Natalia Stanek POLAND (POL)

 

Kategoria wagowa FW48

1 Agata Walerzak POLAND (POL)

2 Kamila Czerwińska GLKS ORZEŁ (Karolewo)

 

Kategoria wagowa FW51

1 Maria Casado Lopez SPAIN (Esp)

2 Peinado Diaz Alejo SPAIN (Esp)

3 Anita Maskina ESTONIA (Est)

 

Kategoria wagowa FW55

1 Patrycja Gil POLAND (POL)

2 Weronika Szewczyk POLAND (POL)

3 Magdalena Głodek POLAND (POL)

3 Maria Świeczak POLAND (POL)

5 Karyna Zamorska UKRAINA (UKR)

 

Kategoria wagowa FW59

1 Veronika Eismant BELARUS (Blr)

2 Lydia Perez SPAIN (Esp)

3 Paulina Martyka POLAND (POL)

3 Nerea Panpin Blanco SPAIN (Esp)

5 Dominika Kulwicka POLAND (POL)

5 Maria Baez Dilone SPAIN (Esp)

 

Kategoria wagowa FW63

1 Oktawia Skraińska POLAND (POL)

2 Judit Varela Penas SPAIN (Esp)

 

Kategoria wagowa FW67

1 Oleksandra Pobigun UKRAINE (Ukr)

 

Kategoria wagowa FW72

1 Natalia Strzałka POLAND (POL)

2 Justyna Walotek POLAND (POL)

 

Kategoria wagowa FS55

1 Vladzislav Koika BELARUS (Mogilev)

2 Szymon Makuch POLAND (POL)

3 Oles Stepyuk UKRAINA (UKR)

3 Vladimir Opanasenko UKRAINA (UKR)

5 Adrian Wagner POLAND (POL)

5 Zhozef Baghramyan POLAND (POL)

7 Josef Morilas SPAIN (Esp)

8 Pavel Staroń SLOVAKIA (Svk)

 

Kategoria wagowa FS60

1 Aydemir Kazbekov RUSSIA (Rus)

2 Ihor Nykyforuu UKRAINE (Iwano Frankowsk)

3 Kirył Pavlov RUSSIA (Rus)

3 Dmitrii Gerasimenko BELARUS (Mogilev)

5 Darius Draghici ROMANIA (Rou)

5 Kordian Skrzyński POLAND (POL)

7 Valts Lutkavics LATVIA-SS Krisjana (Kundzina Cinas)

8 Svajunas Sakys LITHUANIA (Ltu)

 

Kategoria wagowa FS66

1 Kamil Banaszek POLAND (POL)

2 Daniel Chomanic SLOVAKIA (Svk)

3 Marid Dzamaldinov RUSSIA (Rus)

3 Vladislav Rich UKRAINA (UKR)

5 Carlos Garcia SPAIN (Esp)

5 Sytis Jowaisa LITHUANIA (Ltu)

7 Patryk Gołuchowski POLAND (POL)

8 Patryk Zwada UKS OLIMP Gimn. (Kętrzyn)

9 Łukasz Rusiński MLUKS ZAPASY (Włodawa)

10 Dawid Stęgierski LUKS SUPLES (Kraśnik)

11 Nikolai Chembirisov RUSSIA (Rus)

12 Jose Ojeda SPAIN (Esp)

13 Seweryn Birski LUKS OŁÓW (Ryn)

 

Kategoria wagowa FS74

1 Ivars Samuśonoks LATVIA-SS Krisjana (Kundzina Cinas)

2 Ruslan Rasuev UKRAINA (UKR)

3 Ilia Medianski UKRAINA (UKR)

3 Jakub Sikora SLOVAKIA (Svk)

5 Michał Rybak POLAND (POL)

5 Remigiusz Waśkowski POLAND (POL)

7 Erik Reinbok ESTONIA (Kuldkaru)

8 Gerald Glabus KS SOBIESKI (Poznań)

9 Aliaksandr Shmuliai LKS MAZOWSZE (Teresin)

10 Paweł Malicki POLAND (POL)

11 Andrei Zubko UKRAINA (UKR)

12 Adam Gnatkowski GLKS ORZEŁ (Karolewo)

13 Ilia Orliuk UKRAINA (UKR)

14 Gabriel Pełka LKS ISKRA (Spiczyn)

15 Adam Gaj MLUKS ZAPASY (Włodawa)

 

Kategoria wagowa FS84

1 Vasil Pavluchenko BELARUS (Mogilev)

2 Michał Bielawski WZS WKS GRUNWALD (Poznań)

3 Jozef Mesiarkin SLOVAKIA (Svk)

3 Dmitrij Bruszynin RUSSIA (Rus)

5 Dominikas Vkisis LITHUANIA (Ltu)

5 Jakub Szymula LUKS SUPLES (Kraśnik)

7 Cezary Sadowski POLAND (POL)

8 Adam Chojnacki WZS WKS GRUNWALD (Poznań)

9 Filip Rogut POLAND (POL)

10 Artjoms Lavruhins LATVIA-SS Krisjana (Kundzina Cinas)

11 Baliot Nangat CANADA (Can)

 

Kategoria wagowa FS96

1 Lukas Krasauskas LITHUANIA (Ltu)

2 Vladislav Kovalev BELARUS (Mogilev)

3 Tomasz Kościółek POLAND (POL)

4 Ruslan Gaurgashvili RUSSIA (Rus)

 

Kategoria wagowa FS120

1 Matus Sikora SLOVAKIA (Svk)

 

 

Klasyfikacje drużynową w kategorii junior wygrała reprezentacja Polski przed HiszpaniąUkrainą.

 

Kategoria wagowa FW38

1 Olha Padoshyk UKRAINE-UFK (Lwow)

2 Ana-Maria Nechifor ROMANIA (Rou)

 

Kategoria wagowa FW43

1 Edita Chemerdovska UKRAINE-UFK (Lwow)

2 Marta Gruszkiewicz POLAND (POL)

3 Katarzyna Jargieła POLAND (POL)

4 Natalia Koperska POLAND (POL)

 

Kategoria wagowa FW46

1 Alina Syvak UKRAINE-UFK (Lwow)

2 Tatiana Partseva BELARUS (Mogilev)

 

Kategoria wagowa FW49

1 Natallia Varakina BELARUS (Mogilev)

2 Aliaksandra Kislyakova BELARUS (Mogilev)

3 Kateryna Chalenko UKRAINE-UFK (Lwow)

3 Mariia Vynnyk UKRAINE-UFK (Lwow)

5 Wioleta Giers POLAND (POL)

5 Maaria Plaser ESTONIA (Est)

7 Klaudia Czyzio POLAND (POL)

8 Emilia Mlonek POLAND (POL)

9 Emilija Sudaryte LITHUANIA (Siauliai)

10 Elwira Sprzonczak POLAND (POL)

 

Kategoria wagowa FW52

1 Solomia Vynnyk UKRAINE-UFK (Lwow)

2 Monika Klepuszewska POLAND (POL)

3 Diana Dziadeva BELARUS (Mogilev)

3 Victoriia Babitska UKRAINE-UFK (Lwow)

5 Kamile Sernauskaite LITHUANIA (Siauliai)

5 Kristsina Zdunkievich BELARUS (Mogilev)

7 Julia Basińska POLAND (POL)

8 Sara Wiśniewska UKS TECHNIK (Świdwin)

9 Patrycja Trambecka KS BLOCZEK TEAM (Pelplin)

10 Klaudia Polak POLAND (POL)

11 Paulina Pelak LUKS (Stróża)

12 Ana Maria Torres-Rubio SPAIN (Esp)

 

Kategoria wagowa FW56

1 Ruslana Korostkenko UKRAINA (UKR)

2 Iryna Arestova BELARUS (Mogilev)

3 Laura Gomez Vizcaino SPAIN (Esp)

3 Khrystyna Tymofin UKRAINE-UFK (Lwow)

5 Alena Gladkih BELARUS (Grodno)

5 Laura Stanelyte LITHUANIA (Siauliai)

7 Weronika Kapinos POLAND (POL)

8 Weronika Chapska LUKS (Stróża)

9 Karolina Gackowska POLAND (POL)

10 Małgorzata Małek LUKS (Stróża)

 

Kategoria wagowa FW60

1 Zofia Polowczyk POLAND (POL)

2 Amelia Kuraszewska POLAND (POL)

3 Viktorija Augustauskaite LITHUANIA (Siauliai)

3 Ineta Dantaite LITHUANIA (Siauliai)

5 Paulina Danisz POLAND (POL)

5 Tatsiana Timofeeva BELARUS (Mogilev)

7 Julia Łochowska POLAND (POL)

8-9 Weronika Skóra POLAND (POL)

8-9 Klaudia Wcisło LUKS (Stróża)

 

Kategoria wagowa FW65

1 Oksana Chudyk UKRAINE-UFK (Lwow)

2 Khrystyna Maliavka UKRAINA (UKR)

3 Andrea Molina Rodriguez SPAIN (Esp)

3 Tatsiana Malishchytskaya BELARUS (Grodno)

5 Aukse Rutkauskaite LITHUANIA (Siauliai)

5 Yana Hushtyn BELARUS (Grodno)

7 Marta Ojeda Navarro SPAIN (Esp)

8 Eryka Wizjan POLAND (POL)

9 Magdalena Kisielińska POLAND (POL)

10 Angelika Pielesiak KS BUDOWLANI (Łódź)

 

Kategoria wagowa FW70

1 Kamile Gaucaite LITHUANIA (Siauliai)

2 Patrycja Pochowska POLAND (POL)

3 Aleksandra Mentelska POLAND (POL)

4 Agata Ćwikła POLAND (POL)

 

Kategoria wagowa FS42

1 Vladyslav Volochii UKRAINA (UKR)

 

Kategoria wagowa FS46

1 Ilias Eziev BELARUS (Mogilev)

2 Artiom Selihanov BELARUS (Mogilev)

 

Kategoria wagowa FS50

1 Cergin Mapczenko UKRAINA (UKR)

2 Adrian Gorczyca POLAND (POL)

3 Stanislav Vorobiev BELARUS (Mogilev)

3 Silviv Neculai ROMANIA (Rou)

5 Kirill Skiller ESTONIA (Est)

5 Sebastian Nagórny LUKS SUPLES (Kraśnik)

7 Szymon Kaczorek LUKS OŁÓW (Ryn)

 

Kategoria wagowa FS54

1 Daniel Budyka POLAND (POL)

2 Piotr Sobolewski POLAND (POL)

3 Martin Póld ESTONIA (Est)

3 Dzmitrii Shamelo BELARUS (Mogilev)

5 Gwidas Jowaisa LITHUANIA (Ltu)

5 Martin Bobrik SLOVAKIA (Svk)

7 Garette Austin Saunders CANADA (Can)

8-9 Magomed Said Makhamud Dzauthanor UKS JEDYNKA (Nowy Dwór Mazowiecki)

8-9 Jan Zaszczerzyński KS BUDOWLANI (Łódź)

 

Kategoria wagowa FS58

1 Viktor Stasiv UKRAINA (UKR)

2 Andrei Barie ROMANIA (Rou)

3 Pulido Wizcaino SPAIN (Esp)

3 Donates Pliuskevicius LITHUANIA (Ltu)

5 Klaudiusz Pluciński POLAND (POL)

5 Jakub Dwornikiewicz POLAND (POL)

7 Wojciech Wysocki POLAND (POL)

8 Niklavs Stikovs LATVIA-SS Krisjana (Kundzina Cinas)

9 Jakub Zavacky SLOVAKIA (Svk)

10 Jakub Furlepa UKS OLIMP Gimn. (Kętrzyn)

11 Krystian Knap LMKS (Krasnystaw)

12 Miłosz Luchowski LMKS (Krasnystaw)

13 Paweł Mucha UKS OLIMP Gimn. (Kętrzyn)

14 Nikita Krawczuk RUSSIA (Rus)

15 Kaspars Baldins LATVIA-SS Krisjana (Kundzina Cinas)

16 Szymon Wróbel MLKS WISŁA (Świecie)

17 Olgierd Gąsior LKS ISKRA (Spiczyn)

18 Kacper Bałoszek POLAND (POL)

 

Kategoria wagowa FS63

1 Yurii Duniak UKRAINA (UKR)

2 Karol Czegus POLAND (POL)

3 Ivan Marusyk UKRAINA (UKR)

3 Oleksandr Yevsielenko UKRAINA (UKR)

5 Rustam Huliiev UKRAINA (UKR)

5 Dmitrii Yarmolchik BELARUS (Mogilev)

7 Patryk Ciurzyński POLAND (POL)

8 Makar Vymivskyi RUSSIA (Rus)

9 Deividas Peciulis LITHUANIA (Ltu)

10 Sviatoslav Zhyrii UKRAINA (UKR)

11 Daniels Bendiks LATVIA-SS Krisjana (Kundzina Cinas)

12 Diego Otero SPAIN (Esp)

13 Glebs Danilovs LATVIA-SS Krisjana (Kundzina Cinas)

14 Maksym Stupachenko UKRAINA (UKR)

15 Leandras Nutautas LITHUANIA (Ltu)

16 Arkaduisz Stec ZKS STAL (Rzeszów)

17 Ernest Kopeć LMKS (Krasnystaw)

18 Eryk Gibasiewicz LKS CERAMIK (Krotoszyn)

19 Kacper Korszla LMKS (Krasnystaw)

20 Jakub Biedrzycki UKS OLIMP Gimn. (Kętrzyn)

21 Dawid Pałka ZKS STAL (Rzeszów)

22 Dominik Żuraw POLAND (POL)

23-25 Piotr Bałoszek LUKS SUPLES (Kraśnik)

23-25 Jacskon Glasgow CANADA (Can)

23-25 Dominik Parniak UKS TECHNIK (Świdwin)

 

Kategoria wagowa FS69

1 Viktor Kvit UKRAINE-UFK (Lwow)

2 Vadim Kurylenko UKRAINA (UKR)

3 Oleksandr Pandoiev UKRAINA (UKR)

3 Ugnius Simanauskas LITHUANIA (Ltu)

5 Adrian Bielecki LMKS (Krasnystaw)

5 Ramik Tahirli UKRAINA (UKR)

7 Konrad Kricki UKS TECHNIK (Świdwin)

8 Lukaś Neupauer SLOVAKIA (Svk)

9 Sing Gosal CANADA (Can)

10 Konrad Wójcik POLAND (POL)

11 Roberts Asurkovs LATVIA-SS Krisjana (Kundzina Cinas)

12 Michał Kryś LKS CERAMIK (Krotoszyn)

13 Kriśs Janis Krickis LATVIA-SS Krisjana (Kundzina Cinas)

14-16 Paweł Sadowski MLUKS ZAPASY (Włodawa)

14-16 Artjoms Muiznieks LATVIA-SS Krisjana (Kundzina Cinas)

14-16 Maksim Tarassov ESTONIA (Est)

 

Kategoria wagowa FS76

1 Aliaksei Afanasenko BELARUS (Mogilev)

2 Ernest Dorosz POLAND (POL)

3 Cimarra Perez SPAIN (Esp)

3 Catalin Draghici ROMANIA (Rou)

5 Ruslan Akhmetkhanov UKRAINA (UKR)

5 Egor Grekov BELARUS (Mogilev)

7 Paweł Mądroszkiewicz POLAND (POL)

8 Karol Majorowski GLKS ORZEŁ (Karolewo)

9 Kasjan Czubaszek GLKS ORZEŁ (Karolewo)

10 Maksym Koshelevych POLAND (POL)

11 Maksims Fedosejevs LATVIA-SS Krisjana (Kundzina Cinas)

12 Michał Bohm ZKS STAL (Rzeszów)

 

Kategoria wagowa FS85

1 Kamil Sykuła LMKS (Krasnystaw)

2 Jakub Chojnacki POLAND (POL)

3 Artjoms Sumakovs LATVIA-SS Krisjana (Kundzina Cinas)

3 Maciej Smyk LMKS (Krasnystaw)

5 Vilius Mikalauskas LITHUANIA (Ltu)

5 Filip Wiśniewski POLAND (POL)

7 Islam Bersanukaev MLKS WISŁA (Świecie)

8 Dawid Błaszkiewicz MLUKS ZAPASY (Włodawa)

9 Jakub Stęgierski POLAND (POL)

 

Kategoria wagowa FS100

1 Ruslan Gaurgashvili RUSSIA (Rus)

2 Mateusz Woźniak UKS OLIMP Gimn. (Kętrzyn)

3 Michał Baran LUKS ISKRA (Drogosze)

3 Nedas Urnezius LITHUANIA (Ltu)

5 Hubert Wiśniewski LKS MAZOWSZE (Teresin)

5 Damian Łojek POLAND (POL)

 


30.09.2017 r w Rzeszowie odbyły się  Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików  w zapasach styl wolny.

Startowali tam nasi zawodnicy. Najlepiej spisali się:

Jakub Michalak, który wygrał kat. wagową 35 kg nie tracąc żadnego punktu technicznego oraz Hubert Gajewskisrebrny medalista w kat.wag 100 kg.

Wielkie gratulacje !!!

Kalendarz wydarzeń

Październik 2017
P W Ś C P S N
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031EC