Archiwum z Kwiecień 9, 2017

W dniach 07-09.04.2017 r. w Staszowie odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów w zapasach styl wolny.

Spośród naszych zawodników najlepiej zaprezentował się Jakub Szymula w kategorii wagowej 84 kg, który zdobył srebrny medal.

Natomiast w rywalizacji kadetów w II Pucharze Polski nasi zapaśnicy wywalczyli dwa złote medale – Karol Czegus (kat. wag. 63 kg) i Maksym Koshelevych (kat. wag. 76 kg)

Kadetkom naszego Klubu poszło jeszcze lepiej i wygrały drużynowo Puchar Polski, przywożąc pięć medali:

złote – Marta Gruszkiwicz (kat. wag. 43 kg), Klaudia Czyzio (kat. wag. 49 kg)

srebrny – Zuzanna Wólczyńska (kat. wag. 65 kg),

brązowe –   Weronika Ambroż (kat. wag. 46 kg), Agata Ćwikła (kat. wag. 70 kg)

Tuż za podium uplasowały się :  Klaudia Polak (kat. wag. 52 kg) i Julia Łochowska (kat. wag. 56 kg)

W tym samym czasie odbył się też w miejscowości Gniew – Turniej Nadziei Olimpijskich Krajów Wyszehradzkich Juniorek w zapasach kobiet.

Świetnie spisały się na nim nasze zawodniczki zdobywając 4 medale:

złote medale wywalczyły – Beata Kośla ( kat. wag. 44 kg) i Aleksandra Wólczyńska (kat. wag.63 kg)