Archiwum z Wrzesień 2017

W dniach 28-29.09.2017 r w Zgierzu odbyły się Mistrzostwa Polski AZS  w zapasach styl wolny w kategorii senior.

Nasz Klub reprezentował na tych mistrzostwach Kamil Mikusek, który w kategorii wagowej 57 kg zdobył brązowy medal.

Gratulujemy!!!

W dniach 08-10.09.2017 r w Krotoszynie odbyły się Mistrzostwa Zrzeszenia LZS  w zapasach styl wolny w kategoriach kadet i młodzieżowiec, na których nie zabrakło naszych zawodników.

Po udanym występie naszych zapaśniczek również męska reprezentacja bardzo dobrze zaprezentowała się na tych mistrzostwach.

Najlepiej w Krotoszynie spisali się nasi młodzieżowcy Kamil Mikusek (55 kg) i Jakub Szymula (84 kg), którzy zdobyli złote medale w swoich kategoriach wagowych.

Kolejny młodzieżowiec – Dawid Stęgierski (74 kg), rywalizację zakończył tuż za podium, na 5. miejscu.

Z medalami do Kraśnika wracają też nasi kadeci:   3. miejsca zajęli Maksym Koshelevych (85 kg) i Sebastian Nagórny (50 kg).

Tuż za podium, na 5. miejscu uplasował się Piotr Bałoszek w kat. 69kg.

Wyniki zaprezentowane powyżej dobrze rokują na przyszłość, a zawodnikom naszego klubu życzymy jak najlepiej!