W dniach 30.04-02.05.2017 r. w Drzonkowie odbyła się XXIII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży kadetów i kadetek będąca jednocześnie Mistrzostwami Polski juniorów młodszych w zapasach kobiet.

Świetnie zaprezentowali się tam nasi zawodnicy.

Zapaśniczki naszego Klubu wróciły z dwoma złotymi medalami i brązem indywidualnie oraz srebrem drużynowo.

Najlepiej spisały się :

Marta Gruszkiewicz (kat 43 kg.) i Klaudia Czyzio (kat. 49 kg.), które wywalczyły złote medale, a tym samym tytuły mistrzyń Polski.

Brązowy medal wywalczyła Zuzanna Wólczyńska (kat. 65 kg).

Jeżeli chodzi o pozostałe zawodniczki LUKS Suples to tuż za podium, na V miejscach, rywalizację zakończyły:

Weronika Ambroż (kat. 46 kg), Klaudia Polak (kat. 52 kg) i Agata Ćwikła (kat. 70 kg).

Drugie miejsce drużynowo wywalczyli również kadeci, a tytuł mistrza Polski zdobył Karol Czegus (kat. wag. 63 kg).

Tytuł mistrzowski dla Karola to także przepustka na Mistrzostwa Europy i Mistrzostwa Świata.