Osiągnięcia zawodniczek i zawodników LUKS „SUPLES” w latach 2002 -2016

 

Mistrzostwa Świata Seniorek

Agata Pietrzyk – srebrny medal  w 2009 r.,  Herning (Dania)

Agata Pietrzyk brązowy medal w 2008 r.,  Tokio (Japonia)

 

Mistrzostwa Świata Juniorek

Aleksandra Wólczyńska - brązowy medal  w 2017 r.,  Tampere (Finlandia)

Agata Pietrzyk - brązowy medal w 2007 r.,  Pekin (Chiny)


 

Mistrzostwa Świata Kadetek

Aleksandra Wólczyńska - brązowy medal  w 2014 r.,  Snina (Słowacja)

Aleksandra Wólczyńska - srebrny medal  w 2013 r.,  Zrenjanin (Serbia)


Mistrzostwa Europy Seniorek

Agata Pietrzyk - brązowy medal  w 2010 r.,  Baku (Azerbejdżan)

 

Mistrzostwa Europy Juniorek

Aleksandra Wólczyńska - srebrny medal  w 2017 r., Dortmund (Niemcy)

Beata Kośla brązowy medal  w 2017 r.,  Dortmund (Niemcy)

Beata Kośla brązowy medal  w 2016 r.,  Bukareszt (Rumunia)

Dominika Szynkowska brązowy medal  w 2016 r.,  Bukareszt (Rumunia)

Dominika Szynkowska brązowy medal  w 2015 r.,  Istambuł (Turcja)

Agata Pietrzyk - złoty medal  w 2008 r.,  Koszyce (Słowacja)

Agata Pietrzyk - srebrny medal  w 2007 r.,  Belgrad (Serbia)

Magda Pietrzyk - brązowy medal  2008 r.,  Koszyce (Słowacja)

Magda Pietrzyk - brązowy medal  w 2007 r.,  Belgrad (Serbia)

 

Mistrzostwa Europy Kadetek

Aleksandra Wólczyńska - złoty medal  w 2014 r.,  Samokow (Bułgaria)

Aleksandra Wólczyńska - srebrny medal  w 2013 r.,  Bar (Czarnogóra)

Marta Szynkowska - brązowy medal  w 2013 r.,  Bar (Czarnogóra)


Mistrzostwa Europy Kadetów

Tomasz Ogonowski - brązowy medal  w 2011 r., Warszawa

 

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski (medale: 6 złotych, 1 srebrny, 8 brązowych)

I miejsca:

2016 r. – Paulina Nastarowicz

2011 r. – Agata Pietrzyk

2010 r. – Magda Pietrzyk

2009 r. – Agata Pietrzyk, Magda Pietrzyk

2008 r. – Damian Jakóbczyk

 

II miejsca:

2007 r. – Damian Jakóbczyk

 

III miejsca:

2015 r. – Sebastian Kotwica

2012 r. – Sebastian Pawlak, Krystian Misztal

2011 r. – Maciej Jakóbczyk, Sebastian Pawlak

2009 r. – Magda Ostrowska, Maciej Jakóbczyk

2004 r. – Robert Nagajek

 

Mistrzostwa Polski Kadetek i Kadetów (medale:  9 złotych,

8 srebrnych, 16 brązowych)

I miejsca:

2017 r. - Klaudia Czyzio, Marta Gruszkiewicz, Karol Czegus

2016 r. – Renata Nieściur,

2014 r. – Dominika Szynkowska, Aleksandra Wólczyńska

2013 r. – Marta Szynkowska, Aleksandra Wólczyńska

2012 r. – Dominika Szynkowska,


II miejsca:

2016 r. – Weronika Ambroż, Patrycja Gil, Jakub Szymula

2013 r. – Beata Kośla, Paulina Nastarowicz,

2012 r. – Natalia Szumna, Paulina Nastarowicz, Aleksandra Wólczyńska

 

III miejsca:

2017 r. - Zuzanna Wólczyńska, Jakub Dwornikiewicz, Maksym Koshelevych

2016 r. – Klaudia Czyzio, Zuzanna Wólczyńska, Karol Czegus

2015 r. - Renata Nieściur , Klaudia Polak, Karol Czegus

2014 r. – Renata Nieściur, Beata Kośla, Paulina Nastarowicz, Kamil Mikusek

2013 r. – Dominika Szynkowska, Natalia Szumna

2012 r. – Beata Kośla,


Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów (medale: 25 złotych, 10 srebrnych, 26 brązowych)

I miejsca:

2017 r – Beata Kośla, Aleksandra Wólczyńska

2016 r. – Dominika Szynkowska, Beata Kośla, Aleksandra Wólczyńska

2015 r. – Dominika Szynkowska, Beata Kośla, Aleksandra Wólczyńska, Paulina Nastarowicz

2014 r. – Marta Szynkowska, Marcin Kijko

2013 r. - Tomasz Ogonowski

2012 r. - Tomasz Ogonowski

2010 r. – Mateusz Jakóbczyk

2009 r. – Sebastian Pawlak, Aleksander Świerk

2008 r. – Agata Pietrzyk, Magda Pietrzyk

2007 r. – Agata Pietrzyk, Magda Pietrzyk

2006 r. – Ewelina Kowalczyk, Magda Skrzypek, Ewelina Tokarska, Damian Jakóbczyk

2003 r. – Piotr Mazurek

 

II miejsca:

2017 r – Jakub Szymula

2014 r. – Marcin Kijko

2011 r. – Aleksander Świerk

2008r. – Michał Palmowski

2006 r. – Magda Pietrzyk, Maciej Jakóbczyk

2005 r. – Daniel Smętek

2004 r. – Marcin Lebioda

2002 r. – Katarzyna Górczyńska, Konrad Łyjak


III miejsca:

2017 r – Renata Nieściur, Patrycja Gil

2016 r - Natalia Szumna

2015 r - Natalia Szumna, Ewa Alicka, Kamil Mikusek, Karol Pietras, Marcin Kijko

2014 r – Tomasz Ogonowski

2011 r. – Mateusz Gawlik

2010 r. – Sebastian Kotwica, Krzysztof Łazarski, Sebastian Pawlak

2009 r. – Mateusz Jakóbczyk, Krystian Misztal

2008 r. – Ewelina Kowalczyk, Maciej Jakóbczyk

2007 r. – Ewelina Kowalczyk, Izabela Tokarska, Maciej Jakóbczyk

2006 r. – Agata Pietrzyk, Daniel Smętek

2005 r. – Damian Jakóbczyk

2004 r. – Daniel Smętek, Michał Kamola

2002 r. – Monika Lorecińska


Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów (medale: 7 złotych, 4 srebrne, 8 brązowych)

I miejsca:

2009 r. – Damian Jakóbczyk

2008 r. – Agata Pietrzyk, Damian Jakóbczyk

2007 r. – Agata Pietrzyk, Damian Jakóbczyk

2006 r. – Magda Pietrzyk

2002 r. – Katarzyna Górczyńska

II miejsca:

2011 r. – Agata Pietrzyk

2010 r. – Damian Jakóbczyk

2007 r. – Magda Pietrzyk

2006 r. – Agata Pietrzyk

III miejsca:

2010 r. – Krystian Misztal

2009 r. – Magda Pietrzyk

2008 r. – Maciej Jakóbczyk, Sebastian Pawlak

2006 r. – Magda Skrzypek, Damian Jakóbczyk

2004 r. – Norbert Nagajek

2002 r. – Piotr Mazurek

 

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (medale: 28 złotych, 13 srebrnych, 33 brązowych)

I miejsca:

2017 r. - Klaudia Czyzio, Marta Gruszkiewicz, Karol Czegus

2016 r. – Klaudia Czyzio, Jakub Dwornikiewicz, Karol Czegus, Jakub Szymula

2015 r. – Renata Nieściur

2014 r. – Beata Kośla, Dominika Szynkowska , Aleksandra Wólczyńska

2013 r. – Beata Kośla, Marta Szynkowska, Aleksandra Wólczyńska

2012 r. – Dominika Szynkowska, Beata Kośla

2011 r. – Tomasz Ogonowski

2009 r. – Sebastian Kotwica

2008 r. – Sebastian Kotwica

2007 r. – Sebastian Kotwica

2005 r. – Ewelina Kowalczyk, Katarzyna Pieprzak, Agata Pietrzyk

2004 r. – Magda Skrzypek, Ewelina Kowalczyk

2003 r. – Magda Skrzypek, Damian Jakóbczyk,  Daniel Smętek

2002 r. – Beata Skrzypek

II miejsca:

2016 r. - Konrad Grudziński

2015 r. – Wiktor Chwiej, Jakub Szymula

2014 r. Natalia Szumna, Paulina Nastarowicz , Karol Pietras

2013 r. – Natalia Szumna, Paulina Nastarowicz

2012 r. – Marta Szynkowska

2009r. – Paulina Mirosławska

2006 r.Sebastian Pawlak

2005 r. – Ewelina Tokarska, Magdalena Skrzypek

2003 r. – Jakub Bącal, Fabian Tęcza

III miejsca:

2017 r. - Zuzanna Wólczyńska, Jakub Dwornikiewicz, Maksym Koshelevych

2016 r. – Renata Nieściur, Patrycja Gil, Kamil Głąb

2015 r. – Klaudia Polak, Karol Czegus

2014 r.Renata Nieściur

2013 r. – Dominika Szynkowska, Marcin Kijko

2012 r. – Natalia Szumna, Paulina Nastarowicz, Aleksandra Wólczyńska

2011 r. – Marta Szynkowska, Patryk Lis

2010 r. – Tomasz Ogonowski

2009 r. – Piotr Kowalik

2008 r. – Aleksander Świerk , Katarzyna Woźniak

2007 r. – Maciej Jakóbczyk, Mateusz Jakóbczyk, Michał Palmowski

2005 r. – Magda Pietrzyk, Maciej Jakóbczyk, Mateusz Jakóbczyk

2004 r. – Rafał Smętek,

2003 r. – Elżbieta Zawół, Ewelina Kowalczyk,

2002 r. – Ewelina Kowalczyk, Daniel Smętek, Damian Jakóbczyk, Michał Kamola, Jakub Bącal,  Fabian Tęcza, Łukasz Zembrowicz,

 

Zwycięstwa Drużynowe LUKS „SUPLES” Kraśnik

Drużynowy Mistrz Polski Juniorów – 2003 r. i 2004 r.

Drużynowy Mistrz Polski Juniorek – 2006 r.

Drużynowy Mistrz Polski Kadetów – 2007 r.

Drużynowy Wicemistrz Polski Juniorów – 2002 r.

Drużynowy Wicemistrz Polski Juniorek – 2007 r.

Wicemistrz Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży – 2007 r.

Kalendarz wydarzeń

Styczeń 2020
P W Ś C P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031EC